ProWOKALni ponownie zaczarują Wojkowice!

18 marca 2018

ProWOKALni ponownie zaczarują Wojkowice!

Znany już wojkowickiej publiczności zespół muzyczny ProWOKALni zapowiada kolejny koncert na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Tym razem będzie bardzo kobieco i humorystycznie podczas koncertu „Kobiety jak te kwiaty”. Koncert odbędzie się 18 marca o godzinie 18. Serdecznie zapraszamy!

O tym co kryje się pod hasłem „Kobiety jak te kwiaty” przekonamy się już niebawem, a z pewnością zespół przygotował coś specjalnego, zwłaszcza dla pań (chociaż panowie są również bardzo mile widziani). Będzie więc poważnie i zabawnie, a wszystko to dzięki doskonałej muzyce i utalentowanym wykonawcom. Przypominamy również, że zespół proWOKALni jest grupą pasjonatów muzyki rozrywkowej składający z profesjonalnych wokalistów oraz tych, którzy dopiero uczą się śpiewu. W skład zespołu wchodzą m.in.: Irmina Barczewska Garus, Zbigniew Garus, Sabina Szafarz, Adrianna Muzyk, Anna Drabek i Michał Wróbel.

Wstęp na koncert jest darmowy.

Magdalena Pasternak

18 marca 2018