Piracka Wyspa – spektakl dla dzieci

10 czerwca 2018

Piracka wyspa – spektakl dla dzieci

Teatr Fantazja zaprasza dzieci wraz z rodzinami na przedstawienie pt. „Piracka Wyspa”. Spektakl odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach 10 czerwca o godz. 17.00. Specjalną atrakcją wydarzenia będzie udział żywej małpki, marmozetki, która występując razem z aktorami wzbudza zawsze duże zainteresowanie zarówno dzieci jak i dorosłych. Razem z piratami małpka będzie przeżywała niesamowite przygody i z wielką chęcią zapozna się ze wszystkimi dziećmi!

Każde dziecko uwielbia przygody, a kto jeśli nie piraci przeżywają ich najwięcej i do tego często bardzo niebezpiecznych! Bohater przedstawienia, które już wkrótce zobaczymy na deskach MOK-u, zapragnął nieco odpocząć i wraz z dzielną Piratką Piranią, po całorocznym rejsie po morzach i oceanach, postanowił znaleźć sobie jakąś przytulną wyspę i tam właśnie wypocząć w ciszy i spokoju. Pirat Felek, bo o nim właśnie mowa, niestety nie za długo cieszył się spokojem, ponieważ na swojej drodze spotkał rodzeństwo – Kitkę i Piotrusia. Brat i siostra całe dnie spędzają przed komputerem, grający w gry i zapominając o wszystkim innym. Felek i Pirania postanawiają więc pokazać im jak miło i pożytecznie spędzać czas z dala o komputerów i tabletów. Czy uda im się przekonać dzieci do zabaw na świeżym powietrzu? O tym przekonacie się niebawem!

Zapraszamy 10 czerwca na spektakl – bilety w cenie 10 zł będą w sprzedaży w dniu przedstawienia.

Magdalena Pasternak

10 czerwca 2018