Pierwsze Mistrzostwa Wojkowic w układaniu puzzli!

3 marca 2018

Pierwsze Mistrzostwa Wojkowic w układaniu puzzli!

„Magia układania puzzli” – pod takim hasłem odbędą się I Drużynowe Mistrzostwa Wojkowic w układaniu puzzli. Na te wyjątkowe i oryginalne rozgrywki zaprasza Burmistrz Miasta Wojkowice – Tomasz Szczerba oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. Zawody odbędą się 3 marca w MOK-u, a wystartują o godzinie 10.00. Zapraszamy wszystkich miłośników układanek do zapisywania się i trenowania w domowym zaciszu sprawności w dobieraniu właściwych kawałków układanki. W wojkowickich drużynowych zawodach liczy się przede wszystkim szybkość, sprawność, współpraca i cierpliwość!

Każdy z nas układał w dzieciństwie obrazkowe historyjki złożone najpierw z kilku, potem z kilkudziesięciu, a później nawet kilkuset kawałków. Z czasem zwykła zabawa przeradza się w hobby i największą pasję. Właśnie do takich pasjonatów, doskonalących swoje umiejętności spostrzegawcze skierowana jest „ Magia układania puzzli”. Jednak w pasji i determinacji do osiągnięcia celu potrzebne jest również wsparcie, dlatego zawody są drużynowe – należy dobrać się w czteroosobowe grupy, złożone z przyjaciół lub członków rodziny i zapisać jak najszybciej (tak aby mieć jeszcze nieco czasu na trening i przygotowanie do rywalizacji). Warunkiem udziału w zawodach jest wiek uczestników – od 16 lat, wypełnienie karty zgłoszenia oraz dokonanie opłaty startowej. Po spełnieniu tych wymagań pozostaje tylko oczekiwanie na rozgrywki. Każda drużyna będzie miała za zadanie ułożenie puzzli składających się z 1000 kawałków, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Dodatkowe informacje odnośnie rozgrywek znajdują się w regulaminie.

Magdalena Pasternak

REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIA