O!Teatr zaprasza na „Dobre rady Lisa Witalisa”

16 czerwca 2019

O!Teatr zaprasza na „Dobre rady Lisa Witalisa”

Już wkrótce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach odbędzie się prawdziwie szelmowskie przedstawienie z Lisem w roli głównej! Spektakl muzyczny skierowany do najmłodszych miłośników teatru powstał na motywach poetyckiego opowiadania Jana Brzechwy „Szelmostwa Lisa Witalisa”. Musical ten zobaczymy w wykonaniu grupy teatralnej O!Teatr 16 czerwca o godzinie 17.00. Bilety w cenie 10 zł będą do nabycia w kasie MOK.

Lis Witalis to wyjątkowy szelma i psotnik. Zwierz pewny siebie, sprytny i zawsze coś po cichu planujący. Stosuje różne chwyty, aby zdobyć to czego akurat pragnie i niech każdy wystrzega się jego dobrych rad! Szczyci się swoim pięknym, puszystym ogonem, ale również inteligencją, dzięki której spełnia swoje zachcianki. Potrafi przekonać nawet niedźwiedzia do swoich pomysłów, a leśne zwierzęta tak zagada, że wybiorą go na prezydenta. Jednak nawet takiemu Witalisowi może się w końcu ogon podwinąć! O tym jak też ten Lis swoim sprytem wszystkich czaruje przekonamy się podczas musicalu, w którym pojawi się wiele autorskiej muzyki i piosenek w wykonaniu O! Teatru. Wszelkie dodatkowe informacje w sprawie biletów pod nr telefonu 32 769 64 82.

16 czerwca 2019
Wydarzenie kategorie: