Ogólnopolski Turniej Taneczny Jumpstyle w Wojkowicach!

13 kwietnia 2019

Ogólnopolski Turniej Taneczny Jumpstyle w Wojkowicach!

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach ma powód do dumy – będzie organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Tanecznego Jumpstyle, stylu w tańcu współczesnym, który zdobywa coraz większą popularność. W Wojkowicach ten rodzaj artystycznego tańca opartego na mocnym rytmie i podskokach zapoczątkowała utalentowana młodzież z grupy OTHERSIDE. I w ten sposób po raz pierwszy odbędą się u nas profesjonalne zawody pod patronatem Burmistrza Miasta Wojkowice Tomasza Szczerby. Turniej odbędzie się 13 kwietnia w godzinach od 12.00 do 18.00.

Program wydarzenia został podzielony na dwa etapy, w których zaprezentują się juniorzy oraz seniorzy. Impreza odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji odbędzie się specjalne show przygotowane przez jurorów. A wśród oceniających uczestników znajdują się profesjonaliści z branży tanecznej: Łukasz „Xardas” Janowski, Kamil „Kadze” Kowalski, Mateusz „Sosho” Socha, Andrii „Shkap” Shkapoid (uczestnik programu „You Can Dance). Wszyscy zorientowani w tej tematyce z pewnością znają nazwiska i najlepszych tancerzy jumpstyle’owych, dlatego zapowiada się, że turniej będzie niezwykle ciekawy i emocjonujący.  Sam jumpstyle to duża dawka energetycznej muzyki, głębokich dźwięków bębna basowego i skocznych rytmów, do których tancerze dobierają układy odpowiadające dynamice utworów.  Każdy etap konkursu zakończy się obradami sędziowskimi, po których zostaną wręczone nagrody dla najlepszych uczestników.

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA

13 kwietnia 2019