Nabór na zajęcia w roku szkolnym 2019/2020

16 września 2019

Nabór na zajęcia w roku szkolnym 2019/2020

Choć wakacje dopiero się zaczęły, w Miejskim Ośrodku Kultury już dziś planujemy dla Was nowe formy aktywności na kolejny rok szkolny. Liczymy, że każdy z mieszkańców znajdzie coś dla siebie i wspólnie z MOKiem rozwijać będzie swoje pasje i zainteresowania.  Tradycyjnie zajęcia kierujemy do wszystkich grup wiekowych od przedszkolaków po emerytów. Nie czekając na ostatnią chwilę już teraz gorąco zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i warsztatów dla dorosłych, oferowanych przez naszą placówkę.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku, który powstał w sezonie kulturalnym 2018/2019 – znajduje się na dole strony.

Dla wszystkich, którzy zechcą skorzystać z zajęć ruchowych tradycyjnie odbywać się będą zajęcia pilates, zumba, fitness oraz cieszący się niesłabnącym zainteresowanie step.

Dorośli chcący rozwijać się artystycznie mogą dołączyć do Regionalnego Zespołu Folklorystycznego Jaworznik, wielopokoleniowego Chóru Kameralnego Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach lub grupy Teatralnej Agrafka.

Na bardziej uzdolnionych manualnie czekać będą warsztaty w pracowni MOKart, podczas których uczestnicy poznają różne formy aktywności artystycznej- jak scrapbooking, quilling, czy papier mache.

Dzieci i młodzież również znajdą u nas wiele możliwości rozwoju.  Ofertę taneczną rozszerzamy o ćwiczenia  z rytmiki dla dzieci przedszkolnych. Dzieci od 8 lat zapraszamy do nowopowstałych grup tańca współczesnego z elementami modern jazz oraz grupy HIP-HOP.  Kontynuować także będziemy zajęcia taneczne prowadzone przez Szkołę Tańca Arabeska, łączące w sobie min. takie style jak akrobatyka czy balet.

Kolejnymi nowościami będą warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży oraz nauka gry na ukulele skrzypcach. Kontynuować także będziemy zajęcia plastyczne, lekcje gry na fortepianie oraz gitarze, a także cieszący się ogromnym zainteresowaniem wokal.

Z ofertą startujemy od połowy września, lecz już teraz można składać deklaracje udziału osobiście lub poprzez email: zajecia@mokwojkowice.pl wg. załączonego wzoru. Pierwszeństwo mają uczestnicy kontynuujący naukę rozpoczętą w ubiegłym roku szkolnym.

Oczywiście zajęcia uzależnione są od zebrania grupy, a że równocześnie ilość miejsc jest ograniczona, warto już dziś podjąć decyzję o tym, jak razem spędzimy dziesięć miesięcy od września 2019 do czerwca 2020. Wszelkich dodatkowych informacji udzielą pracownicy pod numerem telefonu 32 769 64 82 wew. 21. Zapraszamy również na naszą stronę www.mokwojkowice.pl oraz Facebook’a.

REGULAMIN I INFORMACJE

KARTA ZGŁOSZENIA