Nabór na zajęcia w roku szkolnym 2018/2019

1 października 2018

Nabór na zajęcia w roku szkolnym 2018/2019

Rozpoczynamy nabór na zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Wakacje już za nami, warto więc zastanowić się nad wyborem odpowiednich zajęć, które urozmaicą nasz czas wolny, pozwolą odpocząć od pracy i rozwiną nasze umiejętności. Zajęcia z oferty edukacyjno-kulturowej MOK-u skierowane są zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pojawią się nowe propozycje m.in. zajęć tanecznych i wokalnych, a część warsztatów będzie kontynuowała swój zeszłoroczny program, dlatego zachęcamy aby rezerwować miejsca już teraz gdyż ich ilość jest ograniczona.

Wypoczęci po wakacjach i pełni sił oraz energii od września rozpoczynamy nowy rok szkolny, wracamy do pracy, obowiązków i codziennych zajęć, w perspektywie długie jesienne i zimowe wieczory, a w planach….jak najbardziej zajęcia i warsztaty w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach! Nie czekając na ostatnią chwilę już teraz gorąco zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i warsztatów dla dorosłych oferowanych przez naszą placówkę. Z ofertą startujemy od października, dlatego dajemy Wam sporo czasu na wybranie odpowiednich zajęć.

W tym roku rozpoczynamy zapisy na takie zajęcia jak:

• pilates,
  • fitness,
  • step dance,
  • cellustop,
  • BPU,
  • zdrowy kręgosłup,
  • a także zajęcia rozwijające umiejętności i pasje takie jakie:
  • plastyka,
  • zajęcia artystyczne w pracowni MOKart,
  • nauka gry na gitarze,
  • nauka gry na fortepianie,
  • warsztaty wokalne,
  • chór kameralny,
  • warsztaty komputerowe,
  • warsztaty taneczne,
  • warsztaty teatralne dla seniorów w odnoszącej sukcesy Grupie Teatralnej „Agrafka”

Ponadto nabór ogłosił również RZF „Jaworznik”.

Stawiamy też na różnorodne aktywności taneczne, stąd nowością będą:

• zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży – w tym taniec współczesny i modern jazz,
  • zajęcia taneczne dla najmłodszych z elementami akrobatyki,
  • indywidualne zajęcia wokalne, gdzie pod okiem specjalisty rozwiniecie swoje talenty.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą pracownicy pod numerem telefonu 32 769 64 82 (numer wewnętrzny: 21). Zapraszamy również na stronę ZAJĘCIA. Na bieżąco aktualizujemy informacje, jednak niektóre podstrony nie są  jeszcze gotowe.

1 października 2018
Wydarzenie kategorie: