Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Wojkowice 2020

8 stycznia 2020 - 9 stycznia 2020

Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Wojkowice 2020

DYREKTOR  SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W WOJKOWICACH I MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W WOJKOWICACH ZAPRASZAJĄ DO UDZIAŁU W „MIĘDZYGMINNYM PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK” WOJKOWICE 2020 pod patronatem Burmistrza Miasta Wojkowice Tomasza  Szczerby.

CEL:

• ODKRYCIE TALENTÓW MUZYCZNYCH DZIECI
  • KULTYWOWANIE TRADYCJI ŚPIEWANIA KOLĘD

TERMIN I MIEJSCE:

• 08.01.2020r  GODZ. 08.30
  • MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W WOJKOWICACH
  • 42-580 WOJKOWICE, UL. JAWORZNIK 6

ORGANIZATORZY:

• ANNA TRZCIONKA – CZYŻ
  • IRENA LISOWSKA – KRYPCIAK
  • PRZEMYSŁAW PAWEŁCZYK

WARUNKI UCZESTNICTWA I OCENIANIE:

• W PRZEGLĄDZIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI (MAKSYMALNIE  DWÓCH  SOLISTÓW Z JEDNEJ SZKOŁY LUB PRZEDSZKOLA).
  • UCZESTNICY ŚPIEWAJĄ JEDNĄ WYBRANĄ PRZEZ SIEBIE KOLĘDĘ LUB PASTORAŁKĘ Z DOWOLNYM PODKŁADEM MUZYCZNYM.
  • KOMISJA OCENIAĆ BĘDZIE DOBÓR REPERTUARU,  POCZUCIE RYTMU I MELODII ORAZ OGÓLNY WYRAZ ARTYSTYCZNY.

ZGŁOSZENIA:

ZGŁOSZENIA PISEMNE UCZESTNIKÓW (SZKOŁA, IMIĘ I NAZWISKO, KLASA, TYTUŁ) PROSIMY donieść osobiście do dnia 3 stycznia 2020 roku  lub przesłać pocztą na adres:

• Szkoła Podstawowa Nr 1  w Wojkowicach
  • 42-580 Wojkowice, ul. Sobieskiego 29;
  • Tel. 0-32-769- 49-58
  • e-mail: koledyipastoralkisp1@onet.pl

REGULAMIN

1. MIEDZYGMINNY  PRZEGLĄD  KOLĘD I PASTORAŁEK odbędzie się w dniu  08 stycznia 2020  roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach.
  2. Organizatorem konkursu jest  Szkoła   Podstawowa nr 1 i Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach.
  3. Patronat nad konkursem objął  Burmistrz Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba.
  4. Celem konkursu jest prezentacja wartościowych pod względem religijnym i artystycznym kolęd i pastorałek oraz spotkanie dzieci i młodzieży.
  5. W konkursie mogą wziąć udział soliści ze szkół podstawowych i przedszkoli (trzech wykonawców z jednej szkoły lub przedszkola).
  6. Soliści przygotowują po 1 utworze konkursowym.
  7. Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe:I. Przedszkola i uczniowie klas III. Uczniowie klas II- IV ,

III. Uczniowie klas V-VIII

8. Organizator informuje drogą  mailową na podany adres opiekuna lub podany numer telefonu opiekuna , o której godzinie odbywa się występ w danej kategorii wiekowej .
  9. Organizator ustala kolejność występów w danej kategorii wiekowej i nie możliwości zmiany kolejności występowania danego uczestnika.
  10. Jury będzie oceniać dobór repertuaru, poziom artystyczny utworu, umiejętności wykonawcze    i aktorskie (zachowanie na scenie, prezentację, ubiór i estetykę).
  11. Dopuszczone jest  korzystanie podczas konkursu z podkładów  muzycznych.
  12. Dla wyróżnionych i laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe i dyplomy.
  13. Karty Zgłoszenia na konkurs należy do dnia 3 stycznia 2020 roku  donieść osobiście lub przesłać pocztą na adres:
  • Szkoła podstawowa Nr 1  w Wojkowicach
  • 42-580 Wojkowice, ul. Sobieskiego 29;
  • Tel. 0-32-769- 49- 58
  • e-mail: koledyipastoralkisp1@onet.pl

W przypadku  dodatkowych pytań tel. lub sms po godzinie 14.00

• 600384845,

14. Zgłoszenie powinno zawierać:

• imię i nazwisko, wiek, uczestnika
  • tytuł wykonywanego utworu i czas trwania
  • imię i nazwisko opiekuna( telefon kontaktowy, adres e- mail )
  • adres kontaktowy szkoły, numer telefonu (koniecznie), e-mail

O kolejności występów organizatorzy powiadomią telefonicznie lub e-mailem do 6 stycznia 2020 roku.

Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatorów.

UWAGA!!!!!

Prosimy o terminowe przesyłanie zgłoszeń do 3.01. 2020 r.  Podana godzina występu jest godziną planowaną. Nie można w dniu przeglądu zmieniać ustalonej godziny występu uczestnika.

Osoby nagrodzone i wyróżnione zostaną powiadomieni telefonicznie lub za pomocą e- maila.

KARTA ZGŁOSZENIA

Start: