Lekcja pokazowa z robotyki!

21 listopada 2018

Lekcja pokazowa z robotyki!

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach  na lekcję pokazową do nowej grupy zajęć z robotyki, które odbędą się 21 listopada o godzinie 17:30. Na lekcję pokazową obowiązują zapisy!

Zajęcia robotyki mają na celu naukę nowych umiejętności oraz poznanie  podstawowych pojęć z informatyki i robotyki. To niezwykłe warsztaty łączce naukę robotyki i programowania ze świetną zabawą. Chcielibyśmy  przekazać naszym uczestnikom pasję jaką jest budowanie robotów przy wykorzystaniu klocków LEGO. Celem warsztatów jest pokazanie, że robotyka  i programowanie to wspaniała zabawa, interesujące hobby, a w przyszłości zawód z perspektywami. Magia robotyki i informatyki ma to do siebie, że przy pomocy intuicyjnego programowania Twoje dziecko jest w stanie sterować robotem oraz wykonywać jego polecenia przy pomocy schematów blokowych. Robotyka i programowanie to ekscytujące, bardzo praktyczne zajęcia, które wydobywają największe pokłady kreatywności Twojego dziecka.

Zapisy i szczegółowe informacje https://www.facebook.com/ZbudujRobota/ lub 505-116-817.

21 listopada 2018