Księżniczka na ziarenku grochu – spektakl dla dzieci

13 maja 2018

Księżniczka na ziarenku grochu – spektakl dla dzieci

Teatr Fantazja zaprasza wszystkie dzieci na przedstawienie pt. „Księżniczka na ziarenku grochu”. Spektakl odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach 13 maja w niedzielę o godz. 17.00. Specjalną atrakcją wydarzenia będzie udział żywej małpki, marmozetki, która występując razem z aktorami wzbudza zawsze duże zainteresowanie zarówno dzieci jak i dorosłych. Aby przekonać się o tym jak radzi sobie na scenie, już teraz zaplanujcie to niedzielne popołudnie na przedstawienie w MOK-u.

„ Księżniczka na ziarenku grochu” jest bajką znaną wielu dzieciom z licznych filmowych i książkowych interpretacji, a tym razem zobaczymy jej autorską wersję w wykonaniu Teatru Fantazja. Dowiemy się czy prawdziwa księżniczka powinna mieć wytworne maniery i bogate suknie oraz czy ważniejsze od bogactwa są dobre serce i prawdziwa mądrość. Aktorzy zachęcą dzieci do wspólnych poszukiwań odpowiedzi na te oraz inne pytania, a także do interaktywnej zabawy. Opowieść zaczyna się od koronacji młodego księcia, który wkrótce będzie szukał najlepszej kandydatki na żonę. Jest jeden warunek – wybranka musi być prawdziwą księżniczką. Książę wyrusza więc w świat aby znaleźć tą jedyną, a po drodze spotykają go różne przygody. O tym czy udało mu się znaleźć księżniczkę i jaką rolę w opowieści pełni ziarenko grochu przekonamy się już niebawem! Zapraszamy 13 maja na spektakl – bilety w cenie 10 zł będą w sprzedaży w dniu przedstawienia.

Magdalena Pasternak

13 maja 2018