Konkurs plastyczny “Przyjaźń niejedno ma imię”

31 października 2019

Konkurs plastyczny “Przyjaźń niejedno ma imię”

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach ogłasza powiatowy konkurs plastyczny pod hasłem: „Przyjaźń niejedno ma imię”. Różne oblicza przyjaźni, czym jest dla nas przyjaźń, w jakich momentach przyjaciele są nam potrzebni – na te stwierdzenia i pytania być może będą sobie odpowiadać uczestnicy przed przystąpieniem do naszego konkursu. Temat jest ciekawy i otwarty na wszelkie interpretacje, tak więc wszyscy utalentowani młodzi plastycy –przygotujcie pędzle, kredki, ołówki i zgłoście się do twórczej zabawy!

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstawowych. Każdy zostanie oceniony w odpowiedniej kategorii wiekowej. Również każdy z uczestników może dostarczyć do dwóch prac wykonanych w dowolnej technice plastycznej. Tutaj ogranicza was jedynie wyobraźnia – mogą to być prace malarskie, rysunkowe, kolaże a także grafika komputerowa. Ważne jest aby wykonane przez was rysunki i obrazy były zgodne z tematem przewodnim. „Przyjaźń niejedno ma imię” to zagadnienie odnoszące się do osobistych doświadczeń, do własnych wyobrażeń na temat prawdziwego przyjaciela, a także tego z czym kojarzy nam się to piękne uczucie. Zachęcamy do kreatywnych i oryginalnych rozwiązań, do zabaw plastycznych, które będą was cieszyć i pomogą w pomysłowy sposób poradzić sobie z zadanym tematem.  Na gotowe prace czekamy do 31 października do godz. 15.00, można je dostarczać osobiście do MOK-u lub za pośrednictwem poczty. Warunkiem uczestnictwa jest również prawidłowe wypełnienie karty zgłoszenia. Więcej informacji w regulaminie oraz pod numerem telefonu: 32 769 64 82.

31 października 2019
Wydarzenie kategorie: