Koncert uczniów szkoły perkusyjnej „Drumset Academy”

28 września 2019

Koncert uczniów szkoły perkusyjnej „Drumset Academy”

„Bo w życiu najważniejsza jest pasja…” – takie właśnie motto jest myślą przewodnią Drumset Academy, szkoły perkusyjnej z siedzibą w Wojkowicach, która stawia przede wszystkim na indywidualny rozwój muzyczny swoich podopiecznych. Jej uczniowie mogą zawsze liczyć na zrozumienie, cierpliwość nauczycieli i najlepsze dla rozwoju własnych umiejętności warunki do nauki. O tym jak prezentują się studenci naszej wojkowickiej kuźni talentów przekonamy się już wkrótce w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Zapraszamy na koncert 28 września o godzinie 16.00. Będzie się działo!

Drumset Academy to profesjonalna szkoła nauki gry na perkusji skierowana do każdego, kto pragnie rzetelnie i z pasją oddać się nauce gry na instrumencie i szlifować swój talent pod okiem profesjonalistów. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno dzieci jak i dorośli, a szkoła oferuje najwyższej jakości sprzęt oraz materiały edukacyjne. Zajęcia prowadzone są przez kadrę posiadającą muzyczne wykształcenie i solidne doświadczenie w pracy z początkującymi muzykami. Występ uczniów Drumset Academy będzie więc okazją nie tylko do posłuchania dobrej muzyki, ale również do zapoznania się z umiejętnościami jej wychowanków. Ponadto dowiemy się jakie możliwości daje tym wszystkim, którzy wiążą swoją przyszłość z muzyką bądź chcą rozwijać swoje zdolności w tym kierunku. Zapraszamy do MOK-u na dawkę dobrej muzyki i zachęcamy do zarezerwowania tego jesiennego popołudnia na chwilę rozrywki. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

28 września 2019
Wydarzenie kategoria: