Koncert pieśni polskiej i patriotycznej – 11 listopada

11 listopada 2020 - 12 listopada 2020

Slier na koncert pieśni polskiej i patriotycznej - w wersji online 11 listopada 2020 roku

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości  Burmistrz Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zapraszają wszystkich mieszkańców Wojkowic na wspaniały koncert w wykonaniu artystów zawodowo zajmujących się muzyką. Otwierając się na nowe formy przekazu, każdy będzie mógł wysłuchać koncertu w wersji online, bezpiecznie we własnych domach. Wydarzenie będzie miało miejsce 11 listopada o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy!

Święto Niepodległości, jedno z najważniejszych dla Polaków, będące pamiątka odzyskania po latach zaborów niepodległości, jest co roku obchodzone przez wszystkich uroczyście, z odpowiednią powagą, ale także podczas wielu ciekawych i niebanalnych akcji patriotycznych. Jednym z ważniejszych elementów świętowania są oczywiście przepiękne pieśni stanowiące dorobek kulturowy Polski i upamiętniające ten czas radości z odzyskanego Państwa. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert w wykonaniu artystów: Paulina Dziedzic – mezzosopran, Michał Dziedzic – tenor, Joanna Steczek – fortepian. Wspaniałe wokalne możliwości artystów pozwolą nam poczuć ducha tego dnia, śpiewać razem z artystami oraz przypomnieć sobie słowa pięknych, polskich piosenek. Wydarzenie będzie można oglądać za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Start:
11 listopada 2020