Koncert Noworoczny w wykonaniu podopiecznych MOK-u

18 stycznia 2020 - 19 stycznia 2020

Aby przedłużyć nieco atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i stworzyć okazję do zapoznania się z talentami i umiejętnościami podopiecznych MOK-u, zapraszamy wszystkich mieszkańców Wojkowic na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 18 stycznia o godzinie 17.00. Będzie to kolejna okazja do wysłuchania kolęd i pastorałek w wykonaniu uczestników zajęć odbywających się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Bilety w cenie 10 zł będą dostępne w kasie oraz online na https://mokwojkowice.pl/bilety od 2-go stycznia.

W programie wydarzenia znajdą się zarówno występy wokalistów jak również instrumentalne interpretacje znanych kolęd i bożonarodzeniowych piosenek. Wśród zajęć i warsztatów odbywających się w ośrodku kultury wiele z nich skupia się właśnie na doskonaleniu umiejętności wokalnych i muzycznych, tak więc koncerty takie jak ten świąteczny dają uczestnikom możliwość zaprezentowania swoich umiejętności szerszej publiczności. Na scenie pojawią się uczestnicy zajęć z nauki gry na fortepianie, Kameralny Chór Wielopokoleniowy, uczestnicy zajęć wokalnych a także wystąpi Regionalny Zespół Folklorystyczny „Jaworznik”. Będzie różnorodnie i świątecznie. Wykonawcy zaprezentują najbardziej znane kolędy i pastorałki, a koncert będzie okazją do integracji i wspólnego śpiewania.

Start:
18 stycznia 2020