VII Festiwal Wokalny „Mikrofon, MOK i Ty”!

27 listopada 2018 - 28 listopada 2018

Już po raz siódmy odbędzie się Festiwal Wokalny „Mikrofon, MOK i Ty”!

Czy siódemka okaże się szczęśliwa dla uczestników kolejnego już Festiwalu Wokalnego „Mikrofon, MOK i Ty”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach?  O tym przekonają się wszyscy, którzy wezmą w nim udział i zaprezentują swój talent na scenie MOK-u. Jak pokazały poprzednie edycje, zainteresowanie konkursem z roku na rok jest coraz większe i przyciąga do Wojkowic utalentowanych wokalistów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27 i 28 listopada, a przesłuchania każdego dnia będą się rozpoczynały od godz. 9.00. Czekamy na wasze zgłoszenia i mamy nadzieję na wspaniałe, wokalne odkrycia!

Festiwal skierowany jest do każdej grupy wiekowej, a do udziału zachęcamy nawet najmłodszych, od 3 roku życia. Oczywiście w konkursie mogą brać udział jedynie soliści, którzy po występie zostaną ocenieni w odpowiedniej dla siebie grupie wiekowej. Dzięki temu nasz festiwal jest okazją do skonfrontowania swoich umiejętności na tle rówieśników, zaprezentowania się szerszej publiczności i przełamania tremy. Muzyka i śpiew jest jednym z najpopularniejszych sposobów wyrażania własnej wrażliwości, dlatego warto poprzez udział w konkursach i muzycznych przeglądach ćwiczyć również prezentację sceniczną. Profesjonalne jury dokona oceny uczestników przyznając nagrody oraz wyróżnienia w pięciu kategoriach wiekowych. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie opłaty startowej oraz dostarczenie karty zgłoszenia do 16 listopada. Zapraszamy do udziału w festiwalu!

REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA

Start: