Jedziesz na wakacje? Zabierz nas ze sobą i wygrywaj nagrody!

31 sierpnia 2019

Jedziesz na wakacje? Zabierz nas ze sobą i wygrywaj nagrody!

Czy wybierasz się na egzotyczną plażę, planujesz slalom między parawanami czy wysokogórskie wspinaczki? Zabierz nas ze sobą! Wystarczy, że odszukasz pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Parku Miejskim, podczas jednego z Happeningów, które odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek lipca. My wręczymy Ci worek z logo MOKu, który wyruszy z Tobą na wakacje. Później już tylko musisz dobrze się bawić i nie zapomnieć o pamiątkowym zdjęciu. Ważne, żeby w kadrze znalazł się nasz worek z widocznym logo, a w tle piękne widoki.

Fotografie wraz z dopiskiem, gdzie wypoczywacie należy przesłać na Messenger’a MOKu. Wśród uczestników rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Na zdjęcia czekamy do końca sierpnia.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację nadesłanych zdjęć  w mediach społecznościowych bez podania wrażliwych danych osobowych.

31 sierpnia 2019
Wydarzenie kategoria: