IX Festiwal Wokalny “Mikrofon, MOK i Ty” Wojkowice 2020

W związku z obecną sytuacją w naszym kraju zdecydowaliśmy o jak najdalszym możliwym przesunięciu wszystkich terminów naszego Festiwalu tak, aby odbył się jeszcze w tym roku. Nowe terminy podane są ponizej.
Wszystkie zgłoszenia na pierwotne terminy oczywiście dalej obowiązują.
Informacje o wszystkich kolejnych ewentualnych zmianach będą dostępne na naszej stronie WWW, Facebooku i Instagramie. Oprócz tego wszyscy zgłoszeni Uczestnicy zostaną powiadomieni o tym drogą mailową.

Z przyjemnością informujemy, że kolejna, już dziewiąta edycja popularnego przeglądu wokalnego organizowanego przez wojkowicki MOK, odbędzie się również w tym roku. Pomimo niesprzyjających czasów, z pewnymi zmianami, nasz Wokalny Festiwal urozmaici jesienną aurę i da młodym artystom wyjątkową okazję do zaprezentowania talentu i zmierzenia się z innymi uczestnikami w konkursie. Jednak tym razem przygotowania rozpoczniemy już we wrześniu bowiem Festiwal został podzielony na dwa etapy, aby ograniczyć liczbę osób przebywających w budynku. Mikrofony w dłonie i do dzieła!

„Mikrofon, MOK i Ty” to wydarzenie skierowane tylko do solistów w każdym wieku – już najmłodsze dzieci od 3 roku życia mogą zaprezentować się podczas przeglądu. Każdy uczestnik zostanie przypisany do odpowiedniej grupy wiekowej, a będzie ich aż sześć, dzięki temu ocena wykonania danego utworu będzie sprawiedliwa i właściwa dla danej kategorii. W tym roku zmianie ulegnie przebieg samego konkursu – pierwszy etap będzie przebiegał wyłącznie online – uczestnicy będą zobowiązani do przesłania swoich nagrań do 22 listopada, a następnie na tej podstawie jury wyłoni najlepszych, którzy przejdą do drugiego etapu. Wtedy wybrane osoby będą musiały przesłać  podkłady muzyczne i informacje o występie na żywo, który odbędzie się pomiędzy 7, a 11 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Uroczysta gala z wręczeniem nagród oraz koncert laureatów odbędzie się 19 grudnia. Wszelkie dodatkowe i ważne informację znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.mokwojkowice.pl. Zapraszamy!

Terminy:

I etap

• 28.09. – 22.11.2020 – nadsyłanie zgłoszeń Uczestników wraz z wpisowym

• 23.11 – 27.11.2020 – obrady Jury oraz ogłoszenie laureatów I etapu

II etap

• 30.11. – 04.12. – nadsyłanie podkładów oraz informacji do występu na żywo przez laureatów I etapu

• 07.12 – 11.12.2020 – przesłuchania na żywo w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

• 19.12.2020 – uroczysta gala wręczenia nagród oraz koncert laureatów

REGULAMIN FESTIWALU

(KLIKNIJ ABY OTWORZYĆ)

A tak było rok temu:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (I ETAP)

Zgłoś uczestnika (lub siebie jeśli jesteś pełnoletni/a) na IX Festiwal Wokalny "Mikrofon MOK I Ty" Wojkowice 2020 wypełniając poniższy formularz. Prosimy o dokładne sprawdzenie wprowadzonych danych, a także wysłanie poprawnego nagrania konkursowego.

Przesyłanie plików może zająć nawet kilka minut, w zależności od ich rozmiaru oraz prędkości łącza internetowego. Prosimy o cierpliwość i nie odświeżanie strony, aż do automatycznego przekierowania na stronę z potwierdzeniem zgłoszenia.