• To wydarzenie minęło.

IX Festiwal Wokalny “Mikrofon, MOK i Ty” Wojkowice 2020

„Mikrofon, MOK i Ty” to konkurs wokalny w połowie online dla solistów – dzieci, młodzieży i dorosłych. Już najmłodsze dzieci od 3 roku życia mogą zaprezentować się podczas przeglądu. Każdy uczestnik zostanie przypisany do odpowiedniej grupy wiekowej, a będzie ich aż sześć, dzięki temu ocena wykonania danego utworu będzie sprawiedliwa i właściwa dla danej kategorii. W tym roku zmianie ulegnie przebieg samego konkursu – pierwszy etap będzie przebiegał wyłącznie online – uczestnicy będą zobowiązani do przesłania swoich nagrań audio do 25 kwietnia 2021, a następnie na tej podstawie jury wyłoni najlepszych, którzy przejdą do II etapu. Wtedy wybrane osoby będą musiały przesłać nagranie utworu z wideo do 20 maja. Uroczysta gala z wręczeniem nagród oraz koncert laureatów odbędzie się 19 czerwca o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Wszelkie dodatkowe i ważne informację znajdują się w regulaminie.

Z przyjemnością informujemy, że kolejna, już dziewiąta edycja popularnego przeglądu wokalnego organizowanego przez wojkowicki MOK, odbędzie się również w tym roku. Pomimo niesprzyjających czasów, z pewnymi zmianami, nasz Festiwal Wokalny “Mikrofon, MOK i Ty” da młodym artystom wyjątkową okazję do zaprezentowania talentu i zmierzenia się z innymi uczestnikami w konkursie. Jednak tym razem przygotowania rozpoczynamy już we wrześniu bowiem Festiwal został podzielony na dwa etapy I – online, a II – na żywo, aby ograniczyć liczbę osób przebywających w budynku, a także zwiększyć rangę konkursu do ogólnopolskiego. Mikrofony, telefony, dyktafony, miksery w dłonie i do dzieła!

II etap IX Festiwalu Wokalnego “Mikrofon, MOK i Ty” zakończył się, a przed nami już tylko gala wręczenia nagród i koncert laureatów. Z powodu dużej ilości nagrodzonych zaprezentują się przed nami uczestnicy, którzy zajęli I, II i III miejsca w każdej kategorii oraz zdobywca Grand Prix Festiwalu. Osoby wyróżnione zostaną zaproszone na scenę do odbioru nagrody oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Przedstawiamy listę laureatów Festiwalu – na razie w kolejności alfabetycznej. Pełne ogłoszenie wyników już 19 czerwca o 18.00 na gali, którą będziemy transmitowali na żywo na naszym kanale na YouTube – link pod listą laureatów.

Prosimy laureatów o sprawdzanie skrzynek mailowych, ponieważ będziemy kontaktować się w sprawie organizacji gali wręczenia nagród.

1. Zuzanna Bera

• IV KATEGORIA: 104 / II ETAP: 26

• V KATEGORIA: 49 / II ETAP: 16

• VI KATEGORIA: 30 / II ETAP: 7

Uczestników zakwalifikowanych do II etapu poinformujemy i prześlemy dalsze instrukcje na adresy e-mail podane w formularzu zgłoszeniowym.

Życzymy wszystkim powodzenia!

Terminy:

I etap (online)

• 28.09.2020 – 25.04.2021 – nadsyłanie zgłoszeń Uczestników wraz z wpisowym

• 26.04.2021 – 30.04.2021 – obrady Jury oraz ogłoszenie laureatów I etapu

II etap

• 30.04.2021 – 20.05.2021 – nadsyłanie nagrań audio-wideo przez uczestników zakwalifikowanych do II etapu

•  24.05.2021 – 31.05.2021 – obrady jury

• Do 02.06.2021 – ogłoszenie laureatów konkursu

• 19.06.2021 godz. 18.00 – uroczysta gala wręczenia nagród oraz koncert laureatów w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

REGULAMIN FESTIWALU

(KLIKNIJ ABY OTWORZYĆ)