Ładowanie Wydarzenia

IX Festiwal Wokalny “Mikrofon, MOK i Ty” Wojkowice 2020

Niestety z powodu niepewnej sytuacji podjęliśmy trudną, ale w naszej ocenie konieczną decyzję o przesunięciu terminów na wiosnę. Oświadczamy, że jest to ostatnie przesunięcie naszego festiwalu. Jeśli sytuacja nie pozwoli na organizację przesłuchań na żywo oraz gali wręczenia nagród – odbędą się one online. Nowe terminy podane są poniżej. Wszystkie zgłoszenia na pierwotne terminy oczywiście dalej obowiązują. 
Informacje o wszystkich kolejnych ewentualnych zmianach będą dostępne na naszej stronie WWW, Facebooku i Instagramie. Oprócz tego wszyscy zgłoszeni Uczestnicy zostaną powiadomieni o tym drogą mailową.

Z przyjemnością informujemy, że kolejna, już dziewiąta edycja popularnego przeglądu wokalnego organizowanego przez wojkowicki MOK, odbędzie się również w tym roku. Pomimo niesprzyjających czasów, z pewnymi zmianami, nasz Festiwal Wokalny “Mikrofon, MOK i Ty” da młodym artystom wyjątkową okazję do zaprezentowania talentu i zmierzenia się z innymi uczestnikami w konkursie. Jednak tym razem przygotowania rozpoczynamy już we wrześniu bowiem Festiwal został podzielony na dwa etapy I – online, a II – na żywo, aby ograniczyć liczbę osób przebywających w budynku, a także zwiększyć rangę konkursu do ogólnopolskiego. Mikrofony, telefony, dyktafony, miksery w dłonie i do dzieła!

 

„Mikrofon, MOK i Ty” to konkurs wokalny w połowie online dla solistów – dzieci, młodzieży i dorosłych. Już najmłodsze dzieci od 3 roku życia mogą zaprezentować się podczas przeglądu. Każdy uczestnik zostanie przypisany do odpowiedniej grupy wiekowej, a będzie ich aż sześć, dzięki temu ocena wykonania danego utworu będzie sprawiedliwa i właściwa dla danej kategorii. W tym roku zmianie ulegnie przebieg samego konkursu – pierwszy etap będzie przebiegał wyłącznie online – uczestnicy będą zobowiązani do przesłania swoich nagrań audio do 25 kwietnia 2021, a następnie na tej podstawie jury wyłoni najlepszych, którzy przejdą do drugiego etapu. Wtedy wybrane osoby będą musiały przesłać podkłady muzyczne i informacje o występie na żywo, który odbędzie się pomiędzy 10, a 14 maja 2021 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Uroczysta gala z wręczeniem nagród oraz koncert laureatów odbędzie się 22 maja 2021 o godzinie 18.00. Wszelkie dodatkowe i ważne informację znajdują się w regulaminie. Zapraszamy!

 

Terminy:

I etap (online)

    • 28.09.2020 – 25.04.2021 – nadsyłanie zgłoszeń Uczestników wraz z wpisowym

    • 26.04.2021 – 30.04.2021 – obrady Jury oraz ogłoszenie laureatów I etapu

II etap

    • 04.05.2021 – 09.05.2021 – nadsyłanie podkładów oraz informacji do występu na żywo przez laureatów I etapu

    • 10.05.2021 – 14.05.2021 – przesłuchania na żywo w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

    • 22.05.2021 godz. 18.00 – uroczysta gala wręczenia nagród oraz koncert laureatów

 

 

REGULAMIN FESTIWALU

(KLIKNIJ ABY OTWORZYĆ)

 

 

A tak było rok temu:

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (I ETAP)

W razie problemów z formularzem zgłoszeniowym prosimy o kontakt mailowy – mok@mokwojkowice.pl

Zgłoś uczestnika (lub siebie jeśli jesteś pełnoletni/a) na IX Festiwal Wokalny "Mikrofon MOK I Ty" Wojkowice 2020 wypełniając poniższy formularz. Prosimy o dokładne sprawdzenie wprowadzonych danych, a także wysłanie poprawnego nagrania konkursowego. 

   

Przesyłanie plików może zająć nawet kilka minut, w zależności od ich rozmiaru oraz prędkości łącza internetowego. Prosimy o cierpliwość i nie odświeżanie strony, aż do automatycznego przekierowania na stronę z potwierdzeniem zgłoszenia.  

Skip to content