IX Festiwal Wokalny “Mikrofon, MOK i Ty” Wojkowice 2020

22 maja 2021 - 23 maja 2021

Plakat do IX Festiwalu Wokalnego "Mikrofon, MOK i Ty" 2020 organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

Niestety z powodu niepewnej sytuacji podjęliśmy trudną, ale w naszej ocenie konieczną decyzję o przesunięciu terminów na wiosnę. Oświadczamy, że jest to ostatnie przesunięcie naszego festiwalu. Jeśli sytuacja nie pozwoli na organizację przesłuchań na żywo oraz gali wręczenia nagród – odbędą się one online. Nowe terminy podane są poniżej. Wszystkie zgłoszenia na pierwotne terminy oczywiście dalej obowiązują.

Informacje o wszystkich kolejnych ewentualnych zmianach będą dostępne na naszej stronie WWW, Facebooku i Instagramie. Oprócz tego wszyscy zgłoszeni Uczestnicy zostaną powiadomieni o tym drogą mailową.

Z przyjemnością informujemy, że kolejna, już dziewiąta edycja popularnego przeglądu wokalnego organizowanego przez wojkowicki MOK, odbędzie się również w tym roku. Pomimo niesprzyjających czasów, z pewnymi zmianami, nasz Wokalny Festiwal da młodym artystom wyjątkową okazję do zaprezentowania talentu i zmierzenia się z innymi uczestnikami w konkursie. Jednak tym razem przygotowania rozpoczniemy już we wrześniu bowiem Festiwal został podzielony na dwa etapy, aby ograniczyć liczbę osób przebywających w budynku. Mikrofony w dłonie i do dzieła!

„Mikrofon, MOK i Ty” to wydarzenie skierowane tylko do solistów w każdym wieku – już najmłodsze dzieci od 3 roku życia mogą zaprezentować się podczas przeglądu. Każdy uczestnik zostanie przypisany do odpowiedniej grupy wiekowej, a będzie ich aż sześć, dzięki temu ocena wykonania danego utworu będzie sprawiedliwa i właściwa dla danej kategorii. W tym roku zmianie ulegnie przebieg samego konkursu – pierwszy etap będzie przebiegał wyłącznie online – uczestnicy będą zobowiązani do przesłania swoich nagrań do 25 kwietnia 2021, a następnie na tej podstawie jury wyłoni najlepszych, którzy przejdą do drugiego etapu. Wtedy wybrane osoby będą musiały przesłać  podkłady muzyczne i informacje o występie na żywo, który odbędzie się pomiędzy 10, a 14 maja 2021 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Uroczysta gala z wręczeniem nagród oraz koncert laureatów odbędzie się 22 maja 2021. Wszelkie dodatkowe i ważne informację znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.mokwojkowice.pl. Zapraszamy!

Terminy:

I etap

• 28.09.2020 – 25.04.2021 – nadsyłanie zgłoszeń Uczestników wraz z wpisowym
  • 26.04.2021 – 30.04.2021 – obrady Jury oraz ogłoszenie laureatów I etapu

II etap

• 04.05.2021 – 09.05.2021 – nadsyłanie podkładów oraz informacji do występu na żywo przez laureatów I etapu
  • 10.05.2021 – 14.05.2021 – przesłuchania na żywo w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach
  • 22.05.2021 godz. 18.00 – uroczysta gala wręczenia nagród oraz koncert laureatów

REGULAMIN FESTIWALU (plik PDF)

A tak było rok temu:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (I ETAP)

Start: