Informacja dotycząca najbliższych wydarzeń oraz zajęć – 05.05.2020r.

Decyzją Burmistrza Miasta Wojkowice Tomasza Szczerby siedziba Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach zostaje zamknięta dla petentów do odwołania, a w związku z tym wszystkie zajęcia i wynajmy sal zostają zawieszone.

Prosimy o wstrzymanie się z opłatami za zajęcia!

W przypadku możliwości wznowienia zajęć przed zakończeniem roku szkolnego, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Jesteśmy zmuszeni zmienić termin naszych najbliższych wydarzeń, szczegółowo:

• Koncert Roberta Janowskiego + Acoustic Trio – ODBĘDZIE SIĘ 26.09.2020r.
  • Spektakl dla dzieci “Jaś i Małgosia” – ODBĘDZIE SIĘ 20.09.2020r.
  • II Ogólnopolski Turniej Taneczny Jumpstyle – ODWOŁANE
  • Daria Zawiałow // Helsinki Tour 3.0 – ODBĘDZIE SIĘ 18.10.2020r.
  • Wojewódzki Przegląd Taneczny – Wiosenne Popisy Taneczne  – ODWOŁANE

Informujemy również, że bilety zakupione na ww. wydarzenia DALEJ BĘDĄ WAŻNE W NOWYCH TERMINACH!

Przypominamy, że w przypadku zmiany terminu wydarzenia przysługuje Państwu przedłużone prawo do zwrotu zakupionego biletu. Szczegóły znajdują się w regulaminie sprzedaży dostępnym w zakładce “kasa” – LINK.

Zwrot biletów będzie możliwy dopiero po ponownym otwarciu siedziby Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach, o czym zadecyduje Burmistrz Miasta Wojkowice.

Pracownicy MOK-u będą do Państwa dyspozycji mailowo, przez Messengera oraz telefonicznie w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 15.00.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Wojkowice