Happening w Parku Miejskim w Wojkowicach!

30 maja 2018

Happening w Parku Miejskim w Wojkowicach!

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza serdecznie mieszkańców miasta – zwłaszcza tych najmłodszych – na wyjątkowe wydarzenie jakim będzie Happening zorganizowany w Parku Miejskim na terenie przy byłej muszli koncertowej. Impreza odbędzie się 30 maja o godzinie 16:00 . Jeśli tylko pogoda dopisze, moc wrażeń i atrakcji zapewni wszystkim doskonałą zabawę!

Podczas wydarzenia, którego głównym celem jest oczywiście dobra zabawa i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, odbędą się przygotowane przez animatorów zabawy. Program happeningu skierowany jest przede wszystkim do dzieci. Na uczestników czekają: malowanie twarzy, balonowe kreacje oraz wielkie bańki mydlane! Do zobaczenia w wojkowickim Parku.

30 maja 2018
Wydarzenie kategorie: