E-Ferie z MOKiem – bezpieczne i kreatywne!

4 stycznia 2021 - 16 stycznia 2021

Plakat do akcji e-ferie z MOKiem

Ferie zimowe 2021 rozpoczną się w wyjątkowo nietypowy sposób, tuż po przerwie świątecznej przy zaostrzonych przepisach związanych z pandemią. Nie możemy się spotykać, jeździć na nartach, organizować zabaw dla dzieci w budynku i na świeżym powietrzu – możemy natomiast sprawić aby ten czas minął w miłej i przyjemnej, domowej atmosferze i dał nam nadzieję na szybki powrót do normalności. Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach proponuje więc wiele ciekawych aktywności w ramach E-Ferii a także ponowne spotkanie z Bajką Pana Kleksa!

Warsztaty online rozpoczniemy 4 stycznia od ogłoszenia konkursu plastycznego pod hasłem „Zimowe krajobrazy”, a już 5 stycznia zaprosimy dzieci do kolejnej twórczej zabawy tym razem z aparatem fotograficznym i zachęcimy wszystkich do udziału w konkursie „Zima w obiektywie”. Warto wypatrywać oznak zimy nawet pomimo braku śniegu i mroźnej aury! W kolejne dni – 7 oraz 8 stycznia odbędą się warsztaty taneczne z Bartkiem Brelą, a nasza utalentowana plastyczka – Ula Czerkawska, poprowadzi zimowe zabawy plastyczne. Wiele ciekawych zajęć dla dzieci z klas I-IV przygotowała dla nas również Bajka Pana Kleksa! Na te wyjątkowe warsztaty zapraszamy od 11 do 15 stycznia w godzinach 9.00 – 13.00. Zajęcia również w całości odbędą się online. A w programie same hity – animacje z bajkowymi postaciami, zajęcia ruchowe, warsztaty wokalne, teatralno-aktorskie oraz naukowe. Przez pięć dni Bajka Pana Kleksa zapewni dzieciom dużo kolorowych i atrakcyjnych sposobów na wykorzystanie wolnego czasu, tak aby potem już razem z rodziną i przyjaciółmi ciekawie spędzać wolne chwile. Będzie się działo, a dzieci dzięki dobrej zabawie wiele się nauczą.

Aby wziąć udział w organizowanych przez MOK zajęciach należy  wysłać maila na adres: zgloszenia@mokwojkowice,pl, w temacie wpisać FERIE, a w treści ilość dzieci i ich wiek. Dodatkowe szczegóły znajdują się na plakacie oraz pod numerem telefonu: 32 769 64 82

Plakat do akcji e-ferie z MOKiem

Start: