Dzień Dziecka w Parku Miejskim

3 czerwca 2018

Dzień Dziecka pełen przygód z wesołymi klaunami!

Burmistrz Miasta Wojkowice oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na wspólne świętowanie Dnia Dziecka! Tegoroczna odsłona święta dzieci w Wojkowicach zapowiada się niezwykle interesująco! Odwiedzą nas bowiem klauni z programem artystycznym pełnym świetnej zabawy i niespodzianek. W niedzielę 3 czerwca w godzinach od  15.00 do 19.00 w Parku Miejskim w Wojkowicach odbędzie się wyjątkowe show. Pod hasłem „Poszukiwacze przygód” na scenie zaprezentowane zostanie interaktywne przedstawienie w trakcie którego nie zabraknie gier i zabaw z udziałem chętnych uczestników!

„Poszukiwacze przygód” to historia pewnego miłośnika przygody, który przebywając na bezludnej wyspie poznaje sympatycznego tubylca i wraz z towarzyszącymi mu dziećmi, czyli wesołą i gotową  do zabawy załogą, rozpoczynają poszukiwania ukrytego przez przodków mieszkańca wyspy, wspaniałego skarbu! W czasie poszukiwań dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach, które przybliżą je do odnalezienia schowanych gdzieś wspaniałości. A poszukiwaniom towarzyszyć będą takie atrakcje jak: pokazy wielkich baniek mydlanych, baniek dymnych a także baniek ogniowych! Dodatkowo w programie imprezy odbędzie się malowanie twarzy oraz modelowanie balonów. Zapraszamy dzieci wraz z rodzinami do wspólnej zabawy!

3 czerwca 2018
Wydarzenie kategorie: