Ładowanie Wydarzenia

Daria Zawiałow – NOWY TERMIN KONCERTU!

Nowa data koncertu to 13 czerwca 2021 o godzinie 19.00. Wszystkie bilety zakupione na poprzednie terminy zachowują ważność. O ewentualnych kolejnych zmianach będziemy informować poprzez naszą stronę WWW, Facebooka i Instagrama, ale mamy nadzieję, że nie będzie już takiej konieczności. Do zobaczenia!

Oczywiście cały czas istnieje możliwość zwrotu biletu. Formularz zwrotu biletu dostępny tutaj – https://www.mokwojkowice.pl/kasa/

 

Daria Zawiałow dała się poznać za sprawą wielu telewizyjnych programów muzycznych typu talent show, w których zajmowała wysokie miejsca . Śpiewa od najmłodszych lat, a w miarę doskonalenia warsztatu wokalnego jej sukcesy są coraz częstsze. Single takie jak „Kundel Bury” i „Miłostki” doczekały się mocnych pozycji na radiowych listach przebojów oraz milionów wyświetleń w internecie.

Po raz pierwszy swój debiutancki materiał zaśpiewała podczas koncertu w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, wkrótce też pojawiła się jej pierwsza płyta „A kysz”. Jej drugi album studyjny „Helsinki” sprawił, że została nominowana do nagród MTV Europe Music Awards 2019 w kategorii najlepszy polski wykonawca. Będziemy więc mieli doskonałą okazję do wysłuchania Darii Zawiałow na żywo, a tym samym świętowania 10 lat z kulturą w Wojkowicach na najwyższym poziomie.

Kup bilet

 

 

 

 

Skip to content