Ładowanie Wydarzenia

Daria Zawiałow – W TRAKCIE USTALANIA NOWEGO TEMINU

Z wielkim smutkiem, po raz kolejny musimy przesunąć termin koncertu. Niestety na naszej sali nie jesteśmy w stanie utrzymać reżimu sanitarnego przedstawionego w rozporządzeniu, nawet organizując dwa koncerty.
Czekaliśmy do ostatniej chwili na aktualizację rozporządzenia, która umożliwi nam wpuszczenie wszystkich, którzy kupili bilety, ale niestety wciąż jest to niemożliwe.
Obecnie jesteśmy w trakcie ustalania nowego terminu – staramy się o początek jesieni… jak tylko będziemy wiedzieli – od razu damy znać.

 

Oczywiście cały czas istnieje możliwość zwrotu biletu. Formularz zwrotu biletu dostępny tutaj – https://www.mokwojkowice.pl/kasa/

 

Daria Zawiałow dała się poznać za sprawą wielu telewizyjnych programów muzycznych typu talent show, w których zajmowała wysokie miejsca . Śpiewa od najmłodszych lat, a w miarę doskonalenia warsztatu wokalnego jej sukcesy są coraz częstsze. Single takie jak „Kundel Bury” i „Miłostki” doczekały się mocnych pozycji na radiowych listach przebojów oraz milionów wyświetleń w internecie.

Po raz pierwszy swój debiutancki materiał zaśpiewała podczas koncertu w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, wkrótce też pojawiła się jej pierwsza płyta „A kysz”. Jej drugi album studyjny „Helsinki” sprawił, że została nominowana do nagród MTV Europe Music Awards 2019 w kategorii najlepszy polski wykonawca. Będziemy więc mieli doskonałą okazję do wysłuchania Darii Zawiałow na żywo, a tym samym świętowania 10 lat z kulturą w Wojkowicach na najwyższym poziomie.

Kup bilet

 

 

 

 

Skip to content