Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

DANCE ONLINE z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TAŃCA

Z okazji święta tańca, które przypada pod koniec kwietnia zapraszamy wszystkich na wyjątkowe wydarzenie – DANCE ONLINE – taneczną sobotę, podczas której trójka znakomitych instruktorów zaprezentuje różne układy taneczne, różne style i rodzaje tańca, a nasi widzowie będą mogli razem z nimi spędzić ten dzień właśnie w taki energetyczny sposób. Warsztaty te odbędą się 17 kwietnia o godz. 11:00. Już teraz zarezerwujcie sobie to sobotnie przedpołudnie, bo czekają nas aż trzy godziny intensywnego kursu tańca!

 

W trakcie trzech bloków tanecznych (każdy trwający ok 40-50 minut) będziemy mieli okazję do zapoznania się z różnymi instruktorami, którzy w prosty sposób przedstawią swoje układy taneczne – tak aby każdy, nawet nie mający na co dzień kontaktu z tańcem, mógł sobie poradzić.

Wystąpią dla nas:

–  Bartek Brela, który od 8 roku życia związany jest z tańcem, uczestnik ponad 80 turniejów tańca towarzyskiego. Od 14 lat prowadzi klub Bartez Dance-Fitness, prezenter i szkoleniowiec, którego pasja do tańca jest wizytówką. Organizator Choreo & Functional Event.

Darek Madej – jest jednym z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych instruktorów fitness w Polsce i zagranicą. W 2012 roku wygrał ogólnopolski konkurs i został Fitprezenterem Roku! Założyciel Fit & Funk. Dario słynie z motta: “Tylko dens ma sens!”

Michał Juraszczyk –  taniec i choreografia są tym w czym się specjalizuje. Jego umiejętności w tym zakresie zostały docenione w Polsce oraz za jej granicami podczas konkursów, których został laureatem. Michał jest założycielem Just Motion.

 

Warto dobrze przygotować się do tego wydarzenia, przyda Wam się wygodny strój oraz sporo miejsca do odtwarzania układów tanecznych. Pandemia uniemożliwiła nam spotkania na żywo, ale w ten wirtualny sposób również możemy uczcić nadejście wiosny i najbardziej roztańczone święto w roku. Do zobaczenia!

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału i ustawienia przypomnienia o rozpoczynającej się transmisji klikając w dzwoneczek.

Skip to content