Nabór do kameralnego Chóru wielopokoleniowego!

27 listopada 2019

Chór czeka na nowych wokalistów!

Czy lubisz i potrafisz śpiewać? Chciałbyś doskonalić swój warsztat wokalny? Dobrze czujesz się w grupie i zawsze marzyłeś o śpiewie chóralnym? W takim razie to spotkanie jest właśnie do Ciebie! Chór kameralny działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach ogłasza nabór nowych uczestników . Zapraszamy serdecznie 27 listopada do MOK-u, wtedy właśnie odbędą się otwarte próby dla nowych członków chóru w godzinach od 16.30 do 19.30. Jeśli termin nie wszystkim będzie odpowiadał można również przyjść na zajęcia odbywające się w środy od godz. 17 do 19.

Chór kameralny działa w Wojkowicach od początku funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Kultury jako samodzielnej jednostki kulturalnej i wielu mieszkańców naszego miasta rozwijało swoje zdolności za jego pośrednictwem podczas cotygodniowych spotkań. Aby dalej się rozwijać i wychodzić naprzeciw nowym osobom zapraszamy na specjalne spotkanie, podczas którego każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił na otwartej próbie i tym samym dołączyć do grupy. Do Chóru kameralnego mogą zapisać się wszyscy w przedziale wiekowym od 7 do 77 lat, w tym bardzo mile widziani będą rodzice z dziećmi. Jako wielopokoleniowa grupa Chór stawia nacisk na integracje międzypokoleniową, przełamywanie barier, pracę nad emisją głosu i doskonalenie warsztatu wokalnego. Udział w zajęciach jest również okazją do okolicznościowych występów podczas uroczystości i innych organizowanych przez MOK wydarzeń. Jak widać zapisanie się na zajęcia może być pierwszym krokiem w odkryciu nowej pasji i podzieleniem się nią z innymi.

27 listopada 2019