• To event minęło.

Spektakl dla dzieci – Królowa Śniegu

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza wszystkie dzieci na zimowy spektakl pt. „Królowa Śniegu”. Zimowa atmosfera bajki dla najmłodszych pozwoli nam poczuć odrobinę mrozu i przenieść się do krainy, w której zima jest zawsze biała i śnieżna, a bajki zawsze dobrze się kończą. Bilet wstępu na przedstawienie wynosi 10 zł od osoby. Bilety dostępne w kasie lub online. Spektakl odbędzie się 23 lutego o godz. 16:00.

„Królową Śniegu” zobaczymy w wykonaniu Studia Teatralnego „Sztuka” z Trzebini. Bajka w ich interpretacji będzie opowieścią o przygodach Kaja i Gerdy oraz spotkaniu dzieci z tytułową Królową Śniegu. Będzie to historia o prawdziwej przyjaźni i przezwyciężaniu zła, a interaktywny charakter występu z pewnością zachęci dzieci do czynnego zaangażowania się w historię. Serdecznie zapraszamy!

Kup bilet