Andrzejkowa zabawa dla dzieci!

1 grudnia 2018

Andrzejkowa zabawa dla dzieci!

Wielkimi krokami zbliża się wieczór wróżb, tajemnic, przepowiedni i magicznej atmosfery. Pod koniec listopada, kiedy dzień jest znacznie krótszy od nocy, wieczory długie, mgliste i pełne tajemniczych cieni, nadchodzi święto, które jest ostatnią okazją do tańców i zabawy przed nadchodzącym adwentem. W wigilię świętego Andrzeja spotykamy się aby wspólnie bawić się i przepowiadać sobie przyszłość z przeróżnych znaków.  Z tej okazji, nieco później bo 1 grudnia zapraszamy do wspólnych zabaw i wróżb dzieci. Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Atrakcje, wspaniała atmosfera i dużo zabawy gwarantowane!

Podczas dwugodzinnej zabawy andrzejkowej dla dzieci, w sali widowiskowej MOK-u zaplanowano program rozrywkowy pełen tańców, zabaw, konkurencji i przeróżnych interaktywnych atrakcji. Wszystko oczywiście w odpowiednim, czarodziejskim klimacie, dlatego zachęcamy naszych najmłodszych uczestników do przebrania się w bajkowe kostiumy. Dzięki przebraniom zabawa od razu stanie się ciekawsza! W programie znajdą się również tradycyjne wróżby, w tym lanie wosku i odczytywanie z cienia rzuconego przez powstałe kształty, przyszłych zdarzeń.

Wstęp w cenie 5 zł od dziecka – płatne przed wejściem w kasie, jednak prosimy o zapisywanie dzieci pod nr telefonu 32 769 64 82.

1 grudnia 2018
Wydarzenie kategorie: